• Новак
Fancet Унисекс Ww2 Пилот Faux Кожа Самоубиец Trapper Earflap Зимска Шапка 56-62cm

Fancet Унисекс Ww2 Пилот Faux Кожа Самоубиец Trapper Earflap Зимска Шапка 56-62cm

DEN 479.52

Достапност
Достапно за нарачка

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Копче затворање.Рака Мие Само.Најдобро одговара за 55-56cm, 6 7/8- 7, 21.6"- 22"инч, крзно поставата обезбедува пријатна одговара.Круната(размавта вклучени) длабоко 6"(15cm) и 1.8" (4.5 cm) краток бил/стакло без stiffener внатре и kinda флопи го задржува сонце и снег надвор од очите, топло faux кожен earflap обезбедуваат одлична заштита во студената зима во текот на отворено патување, вежбање и истражување, како на пример скијање, сноубординг, мотоцикл, трчање, качување, лов, dogwalking или само ладно време шапка.Совршен за ловци и гроздобер trappers или ww2 пилот костим.Функционална,Разновиден и Модерен : Можете да копчето увото размавта надолу за да се загрее ушите, на лицето, вратот и брадата, Windproof поле.Како официјален партнер на Siggi е дизајниран многу трендовски капи, покривање newsboy, beanies, Ushanka, fedora и сонцето капи; многу од нив се препорачува од страна на клиентите од Северна Америка, Европа и Јапонија пазарот.Се надевам исто така можете да го најдете вашиот омилен капи од нас.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат