• Новак
Loxdonz Ushanka руската Воена Капа со Уво Клапи и Советскиот Значка, Trapper Ски Капа за Зима

Loxdonz Ushanka руската Воена Капа со Уво Клапи и Советскиот Значка, Trapper Ски Капа за Зима

DEN 454.80

Достапност
Достапно за нарачка

Возрасни Мажи/Жени Руски (Ushanka) Trapper Шапка Капа Со Советскиот Значка.Топло и удобно руската Војска стил шапка.Топло крзно уво клапи.Супер меки целосна крзно надворешноста.Совршен За Зима, Снег, Отворено, Пешачење И Секојдневен Носат.Ushanka Cossack Стил Ски Шапка.Ushanka Руската Воена Шапка.Мажите на Жените Зима и Топло Faux Крзно Trapper Ски Шапка★ Стилски и евтина Ushanka може да се носи со earflaps врзани на врвот.★ Една Големина руската Шапка Топло и Удобно.★ Одликувајќи се со Советскиот значка на предната страна.★ Може да се користи со или без значка како тоа може да биде лесно отстранети.★ 100% Полиестер.★ Унисекс, ако планирате да изгледа жешко и стилски оваа зима.★ Зимата е топло faux крзно trapper ски шапка.★ Ushanka cossack стил ски шапка.Зимата е Топло Faux Крзно Trapper Ски Hat One Големина руската Шапка : Една големина руската шапка топло и удобно.Изработени од 100% полиестер.Зимата е топло faux Furtrapper ски шапка.★ Националниот руски Ushanka на разни видови се најчестите headdress во Русија.Ushanka беа прв пат се користи од страна на советските troopsthem преживее студот руски зими и тие се уште се користи во руската војска денес!Во текот на историјата, старомодни Советскиот Ushanka има inspiredvarious уво размавта шапка стилови : Trapper, Пилот, итн.★ This Ushanka зимска шапка е многу топло и направени од faux крзно.Овој материјал е многу силен и издржлив.Шапка има клапи на страна и назад thatcomes надолу за да ги покрие ушите и вратот.Одлично за студените денови на отворено, скијање, сноубординг, создаваат, лов или во секое време треба да се задржи warmand во стил.Ќе добиете нашиот Ushanka со ѕвезда значка веќе прикачен!.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат