• Новак
LULU99 Sweatpants,Женска Водат Јога Leggings Фитнес, Трчање, Фитнес, Спортски Активни Панталони Плус Големина Јога Панталони

LULU99 Sweatpants,Женска Водат Јога Leggings Фитнес, Трчање, Фитнес, Спортски Активни Панталони Плус Големина

DEN 280.56

Достапност
Достапно за нарачка

адвокатско sweatpants.Произведено во САД или Увезуваат. ♥ 【За Големината】Постојат многу големини на овој Панталони.Нашата големина ќе биде помала од вообичаената.ве молиме проверете ја големината на табелата во опис на производот.Ние ви препорачуваме додавање на 1 или 216 големини Ако сакате лабава стил.адвокатско големи и високи sweatpants затворање. ♥ ♥✈Здраво,Добредојдовте на LULU313 Продавница,Нашата продавница е многу висок квалитет на стоки, се Добредојдени да се купи!. ➤➤【Женска Sweatpants Материјал】 : Мода новина печати панталони се изработени од кожа-friendly полиестер материјал,имаат добри воздух. ➤➤【Дизајн】 : Меки, лесни, дише.жените јога панталони се изработени од највисок квалитет ткаенина, удобен водат & многу издржливи да ти чува ладно, суво & удобно како да работат надвор. ➤➤【Појавување】 : Овој салон панталони се совршени за да се спарите со кратки ракави, т-маица,лето резервоарот блузи,јакни,јакна, фармерки, шорцеви,секојдневен sweatpants,погоден за пролет,лето,есен. ➤➤【Повод】 : Овие лето плажа шорцеви се многу погодни за јога, фитнес салата, lounging дома, вежбање или со секојдневно носење.Може да се користи со високи потпетици да се направи канцелариска работа панталони. ➤➤【Функција】 : Широк нога, еластичен појас, директно нога, слаби нозе, лабави, висок половината, еластичен појас, drawstring, bootcut, длабоки џебови, joggers за жените, вообичаена дневна панталони, јога панталони, тренингот работи панталони, отворено дневна облека, пижами панталони за жени, спијат ноќе дневна панталони, тренингот leggings за жените.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат