• Новак
Пепелашка ветена земја 10 Инчен Пијалаци Салфетка - 16/pkg

Пепелашка ветена земја 10 Инчен Пијалаци Салфетка - 16/pkg

DEN 143.76

Достапност
Достапно за нарачка

Пепелашка може да се направи вашиот роденден девојки желби се обистини.Овие Пепелашка Пијалаци Салфетки мерка целосна 10 инчи на квадрат, толку совршен, ако сакате да поставите повеќе мал табела.Одличен избор за мезе или десерт време.Проверете сите наши Cinderell.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Beistle Шарени Ручек Хартиените Салфети 32 Парче 1-ви Роденден прибор за на маса Девојка Бебе Туш Партија Материјали,

Вклучува 32 парчиња Шарени Ручек Салфетки во пакет.Овие 2ply салфети се направени од хартија и секој еден м

DEN 349.44