• Новак
Најк Спорт, 15x24x45 cm (W x H x L)

Најк Спорт, 15x24x45 cm (W x H x L)

DEN 1560.00

Достапност
Достапно за нарачка

64% на нашата ткаенини оваа сезона се направени со рециклирани материјали.Совршен баланс меѓу телесната тежина и издржливост за секојдневна употреба.Стилски спортски но класичен.Пространа да го носат сите нешта.Криви ремени на рамената за утеха на транспорт.Оваа Y NK ИДНИНА ПРО ДАФ има следниве карактеристики : Највисок квалитет, лесни ткаенини, одличен материјал.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат