• Новак
YFFSRJDJ Керамички Planters за Внатрешна Растенија со Дренажа Дупка, Сет од 2, 5.5 инчен Садови за Растенија, Олеснување Мраз Разбиена Глазура Керамички Цвет Тенџере (Сина)

YFFSRJDJ Керамички Planters за Внатрешна Растенија со Дренажа Дупка, Сет од 2, 5.5 инчен Садови за Растенија,

DEN 575.76

Достапност
Достапно за нарачка

【Роман Шема Дизајн】 На втиснување технологија со силна concavity и convexity истакнување на уметнички стил, и мразот разбиена глазура површината моменти детали за правење на вашиот соба, стан, канцеларија, балкон повеќе благородна. 【Здрав Квалитет и Направена да Трае】Внатрешна растенијата садови се направени од високо-крај, трајни керамички печени во високите температури кои ќе обезбедат бои нема да избледи со текот на времето.Вие нема да мора да се грижите за пукнатини или кршење на вашите садови кои лесно. 【Споделување на Љубовта за Растенија со Пријатели】 Вашите пријатели негуваат растенија и имаат малку во куќата градина?Тогаш тие ќе сакаат овие слатки садови за орхидеи или вкусен!Тие се направи одличен подарок за housewarming, за родендени, или било кои други посебни прилики. 【Спецификација】 Сет од 2 цвет садови, спецификација на растенијата садови : 5.5 Wx5 H Инчен (растенија Не се Вклучуваат), доаѓа со одвод дупка на дното.Погодна за одгледување на повеќето мали и средни растенија како орхидеи, вкусен растенија, алое вера, змија растенија, билки, ferns, и така натаму. 【Среќен Растенија, Среќни Сопственици】 се грижи за вашиот мал затворен зелена градина, ние ќе се грижи за останатите.Нашите посветени за Поддршка на Корисниците тим е секогаш во вашата услуга.Ако производот е оштетен по приемот, ние ќе обезбедиме целосна наплата и замена.Во прилог, вие не треба да се врати на оштетени објекти.Боја : Сина.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат