• Новак
Beistle Лико 2 Парче Табела Здолништа Luau Партија Материјали, Хавајски прибор за на маса Декорации, 30 x 9', Природни

Beistle Лико 2 Парче Табела Здолништа Luau Партија Материјали, Хавајски прибор за на маса Декорации, 30 x 9',

DEN 1631.52

Достапност
Достапно за нарачка

Вклучува 2 парчиња од лико табела skirting да се облекуваат вашиот маси за Luau партија или Хавајски партија.Природни обоени и направени од лико, овие табела здолништа ќе изгледа одлично како Luau партија décor.Секоја табела здолниште мерки 30 инчи долг од 9 метри широк.Вашиот маси ќе изгледа екстра голема, а носи овие партија табела здолниште украси.Стави некои други Хавајски партија décor околу декорација како што Хавајски Leis или партија табела centerpieces.Украсете го вашиот табели со овие две парчиња на лико табела здолништа.Секое парче мерки 30 инчи долг од 9 метри широк и тие се направени од Природни обоени лико.Што ќе се носи лико здолниште па сега вашите табели може да ги носи премногу!Овие садови украси се мора да има за вашиот следен luau партија или Хавајски партија.На Beistle линија вклучува над 8,000 предмети - производи за речиси секој случај, прослава, или темата да се замисли.Од 1900 нашата мисија остана иста : да се Создаде производи со користење на најдобрите материјали и да ги највисоките стандарди.Нашите клиенти, производи, како и вработените се направи нас, кои сме ние.Ние сме Beistle Компанија.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат