• Новак
Yowamushi го Педалот - Onoda Sakamichi Ѕид Плоча Празно Wallplate Стандардна Големина Поликарбонат термопластични Кутија Монтирање на ѕид плочи

Yowamushi го Педалот - Onoda Sakamichi Ѕид Плоча Празно Wallplate Стандардна Големина Поликарбонат термопластични

DEN 239.52

Достапност
Достапно за нарачка

Посебна забелешка : За грешка на оваа големина на податоци е во опсег од 0.Материјал опис : PC material Product перформанси : изработени од поликарбонат термопластични материјали, обезбедување на издржливост, флексибилност и еластичност, можат да го издржат тешко влијание и на гравитацијата, на оваа високо-квалитетни материјали помага да се прошири на животот на ѕид панел, што го прави речиси нераскинлива.Топлина и исчезнува отпор, може да издржи температура од 100 ¡æ, за да се спречи промена на бојата и исчезнува предизвикани од долготрајно користење.Непречено заоблени дизајн спречува прашината акумулација и е лесно да се чисти.Применливи сценарија : многу погодна за станбени и комерцијални области.Производ перформанси : изработени од поликарбонат термопластични материјали, обезбедување на издржливост, флексибилност и еластичност, можат да го издржат тешко влијание и на гравитацијата, на оваа високо-квалитетни материјали помага да се прошири на животот на ѕид панел, што го прави речиси нераскинлива.Топлина и исчезнува отпор, може да издржи температура од 100 ¡æ, за да се спречи промена на бојата и исчезнува предизвикани од долготрајно користење.Додаток структура : празна обвивка без уред, содржат 2 насликани завртки.Стандардната големина е лесно да го инсталирате на ѕид, мрежа, кои ги покриваат повеќе ѕид несовршености, што ги прави лесно да ги красат било кој стандарден приклучок.Материјал опис : PC материјал.Ако сакате да го прилагодите вашиот омилен модел, ве молиме контактирајте со нас.Непречено заоблени дизајн спречува прашината акумулација и е лесно да се чисти.Стандардната големина е лесно да се инсталира.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат