• Новак
Yowamushi го Педалот - Shoukichi Naruko Ѕид Плоча Празно Wallplate Стандардна Големина Поликарбонат термопластични Кутија Монтирање на ѕид плочи

Yowamushi го Педалот - Shoukichi Naruko Ѕид Плоча Празно Wallplate Стандардна Големина Поликарбонат термопластични

DEN 239.52

Достапност
Достапно за нарачка

Додаток структура : празна обвивка без уред, содржат 2 насликани завртки.Материјал опис : PC материјал.Материјал опис : PC material Product перформанси : изработени од поликарбонат термопластични материјали, обезбедување на издржливост, флексибилност и еластичност, можат да го издржат тешко влијание и на гравитацијата, на оваа високо-квалитетни материјали помага да се прошири на животот на ѕид панел, што го прави речиси нераскинлива.Непречено заоблени дизајн спречува прашината акумулација и е лесно да се чисти.Додаток структура : празна обвивка без уред, содржат 2 насликани завртки.Производ перформанси : изработени од поликарбонат термопластични материјали, обезбедување на издржливост, флексибилност и еластичност, можат да го издржат тешко влијание и на гравитацијата, на оваа високо-квалитетни материјали помага да се прошири на животот на ѕид панел, што го прави речиси нераскинлива.Применливи сценарија : многу погодна за станбени и комерцијални области.5 cm, како резултат на различните методи на мерење.Топлина и исчезнува отпор, може да издржи температура од 100 ¡æ, за да се спречи промена на бојата и исчезнува предизвикани од долготрајно користење.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат