• Новак
ELEGANI Зелена Боја Тема Садови за Посебни Прилики, Свадба, Забави, Родендени и Завршувањето; Празнична Зелените Пластични Садови за Полнење за 100 Гости

ELEGANI Зелена Боја Тема Садови за Посебни Прилики, Свадба, Забави, Родендени и Завршувањето; Празнична Зелените

DEN 1135.20

Достапност
Достапно за нарачка

ELEGANI Зелена Боја Тема Садови за Посебни Прилики, Свадба, Забави, Родендени и Завршувањето;.Празнична Зелените Пластични Садови за Полнење за 100 Гости.Направете ја вашата партија екстра домот!!!.ELEGANI Пурпурна Тема Садови за Посебни Прилики и Завршувањето;.Овој комплет вклучува : 100 Празнична Зелените Пластични Десерт Плочи, 7in, (SKU 390308) 100 Празнична Зелените Пластични Вечера Плочи, во 10.25, (SKU 390349) 125 Голема Партија Пакет Празнична Зелени Пијалаци Салфети (SKU 390288) 125 Голема Партија Пакет Празнична Зелен Ручек Салфети (SKU 390296) 100 Празнична Зелените Пластични Чаши, 12oz, (SKU 390381) 2 Празнична Зелена Пластична Маса Капак (SKU 4814) 100 Голема Партија Пакет Празнична Зелена Премиум Пластични Предниците (SKU 430571) 100 Голема Партија Пакет Празнична Зелена Премиум Пластични Ножеви (SKU 430665) 100 Голема Партија Пакет Празнична Зелена Премиум Пластични Лажици (SKU 430619) Табела ги опфаќа наменети за бафет маси 812497.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат