• Новак
Dahlia Driftwood Трупецот се Најавите Конкретни Колонист/Вкусен Тенџере/Фабрика Тенџере, 7.4 L x W 3.9

Dahlia Driftwood Трупецот се Најавите Конкретни Колонист/Вкусен Тенџере/Фабрика Тенџере, 7.4 L x W 3.9

DEN 407.76

Достапност
Достапно за нарачка

Дрво/Трупецот/Log како дизајни; уникатна правоаголна/неправилни форми.МЕРЕЊЕ : 7.4 L x 3.9 W x H 3.1 инчи; Молиме обратете се на големината на сода може да се производ во слики.КВАЛИТЕТ : Трајни бетон; дренажа дупка; заштитна анти-гребење влошки врз база, погоден за внатрешна употреба за места како што се клупи, прозорец sills, бањи итн.Погоден за растенија, како што succulents, кактус, алое вера, и африкански violets итн.Растенија НЕ се Вклучени.РИЗИК : ги Покрива сите недостатоци и оштетувања со не-прашање-праша политика на враќање.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат