• Новак
Ориз Шпорет (8L-45L) Голем Капацитет Кантина Хотел Комерцијални Хотел Дома старомодна изолирани Ориз Шпорет,за 8-60 Луѓе (Големина : 23L)

Ориз Шпорет (8L-45L) Голем Капацитет Кантина Хотел Комерцијални Хотел Дома старомодна изолирани Ориз Шпорет,за

DEN 660.00

Достапност
Достапно за нарачка

【ГОТВИ КАКО ГОТВАЧ 】- Висок капацитет ориз шпорет со индикатор светла, отстранлив non-stick сад, анти-scalding handl.Ние ви обезбеди се што ви треба!. 【ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА】- Нашиот ориз шпорет има само еден готвење копчето, само да го допрат и ориз, творецот веднаш се впушта во акција на идеална температура!. 【Се ЗАДРЖИ ТОПЛО ФУНКЦИЈА】- Со задржи Топло функција и индикатор за светло - никогаш не се Прегрее или overcook состојки повторно, правејќи за здрави, ориз никогаш нема да изгори.совршен оброк во секое време. 【СОВРШЕН ЗА СИТЕ ОРИЗ】- Нашиот ориз шпорет за готвење е дизајниран да се готви сите видови на ориз : дали basmati, долго зрно, бела, јасмин или други, совршен за готвење е веќе проблем. 【ПРИМЕНЛИВИ СЦЕНА】-изолираната ориз шпорет има функции на готвење ориз, каша, супа итн.Таа е идеална шпорет за модерни хотели, училиште кантина единици, како и изградба сајтови.Име : Ориз Cooker Heating метод : шасија heating Control метод : mechanical Liner материјал : црното злато не-стап linercapacity : 8 L-1300 W е погодна за 8-12 people10 L-1600 W е погодна за 10-15 people13 L-1900 W е погодна за 15-20 people18 L-2500 W е погодна за 20-30 people23 L-3000 W е погодна за 30-40 people28 L-3500 W е погодна за 40-50 people36 L-4000 W е погодна за 50-60 people45 L-4500 W е погодна за 60-70 people Function : ориз, суши ориз, каша, торта, јајце, чорба, итн.Совет : 1. Бројот врежани во лагер не е големината на потот, тоа е односот на вода да ориз, ве молиме да се разбере.2. Немојте да се грижите за напон проблем, ние ќе им даде на локалните конверзија приклучокот според твојата адреса.Ние ќе го организира испорака во рок од 1-2 дена по нарачка, и пристигнуваат во рок од 15-20 дена.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат