• Новак
ELEGANI Празник Божиќ Тема Партија Материјали Садови;Сјајна Сезона Пијалаци Салфетки 125ct

ELEGANI Празник Божиќ Тема Партија Материјали Садови;Сјајна Сезона Пијалаци Салфетки 125ct

DEN 2148.00

Достапност
Достапно за нарачка

Сјајна Сезона Пијалаци Салфетки 125ct. 5in x 5in Хартиени Салфетки.Празници Теми Прилики Празник Божиќ Партии Садови.ELEGANI Празник Божиќ Тема Партија Материјали Садови;.ELEGANI Празник Божиќ Тема Партија Материјали Садови;Сјајна Сезона Пијалаци Салфетки 125ct.Идеален за Божиќ бафет, канцеларија партија или училница партија, нашата Сјајна Сезона Пијалаци Салфетки дојде во голема вредност пакет и функција прилично сина снегулка печати.Овие 2-ply хартиените салфети се одлични за придружни коктели и десерти.Пакетот содржи 125 Сјајна Сезона Пијалаци Салфетки, секој 5in x 5in укината. 400700.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат