• Новак
ELEGANI Празник Божиќ Тема Партија Материјали Садови;Пријатна Снешко Ручек Салфети (4X Пакет на 16ct Секоја)

ELEGANI Празник Божиќ Тема Партија Материјали Садови;Пријатна Снешко Ручек Салфети (4X Пакет на 16ct Секоја)

DEN 346.80

Достапност
Достапно за нарачка

Пријатна Снешко Ручек Салфети (4x пакет на 16ct секој). 6 1/2in x 6 1/2in Хартиени Салфетки.Празници Теми Прилики Празник Божиќ Партии Садови.ELEGANI Празник Божиќ Тема Партија Материјали Садови;.ELEGANI Празник Божиќ Тема Партија Материјали Садови;Пријатна Снешко Ручек Салфети (4x пакет на 16ct секој).Атмосфера со топло празник празникот со сите кроења овој Божиќ, но да не ги заборавиме и нашите Атмосфера Снешко Ручек Салфетки!Со една симпатична рака подготвени снешко и спротивставени plaid и шарени дизајни, овие 2-ply хартиените салфети се совршени за модерна празнувања.Пакетот содржи 16 Атмосфера Снешко Ручек Салфетки, секој 6 1/2in x 6 1/2in укината. 280700.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат