• Новак
Керамички Цвет Садови & Utensil Носителот со Рек Succulents Кактус Цвет Фабрика Тенџере, рачно изработени (Портокал), small (Мала) Royal_Z

Керамички Цвет Садови & Utensil Носителот со Рек Succulents Кактус Цвет Фабрика Тенџере, рачно изработени (Портокал),

DEN 287.76

Достапност
Достапно за нарачка

3 Парчиња Садови со Рек како збир, Лесно да се движите со решетката.Овие колонист садови може да се користи во затворени простории или на ОТВОРЕНО како мали садови на растенијата, вкусен planters, мал цвет садови за succulents и кактус растенија.РАЗНОВРСНА : Тоа исто така може да се користи како ПЕН НОСИТЕЛОТ за tabletop,се пенкало од растенијата,да ви донесе свежо чувство.Одличен подарок - Одличен подарок за жена, мајка, колега, пријатели или да си за Божиќ Ден,денот на Вљубените,Роденден, Денот на Мајката, housewarming или како дневен изненадување.Бојата може да се разликува малку како секој вкусен тенџере се рачно изработени од страна на занатски,ве молиме размислете за тоа пред да се одржи редот. (Растенија Не Се Вклучуваат).Royal_Z даде најдобра услуга - Целосна наплата & враќање гарантира ако кој било проблем по приемот на производот.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат