• Новак
Nieco 22634 Топлина Пан Држи Штит 23 Степен F

Nieco 22634 Топлина Пан Држи Штит 23 Степен F

DEN 1342.32

Достапност
Достапно за нарачка

Вистински ОЕМ замена дел.Внука broilers се меѓу лидерите во автоматско broilers користи во брзо се служи јадење амбиент.Користете вистинско ОЕМ делови за безбедност, сигурност и перформанси.Внука 22634 Топлина Пан Држи Штит 23 F.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат