• Новак
Зора Јадење Сапун Ултра пример, перење на садови за Течни, Сад Сапун Рефил, Оригиналниот Мирис, 2 Брои, 56 оз (Пакување Може да се Разликува)

Зора Јадење Сапун Ултра пример, перење на садови за Течни, Сад Сапун Рефил, Оригиналниот Мирис, 2 Брои, 56

DEN 1900.80

Достапност
Достапно за нарачка

Содржи 3x повеќе маснотии-чистење на моќ (чистење состојки по капка наспроти главен конкурент е не-концентрирана бренд).Концентрирана формула ви помага да стигнете преку повеќе јадења со помалку пример, перење на садови за течни.Оригиналниот Мирис. 50% Помалку Чистење.Зора Ултра Пример, Перење На Садови За Течни Јадење Сапун Рефил, Оригиналот.Инструкции за употреба-не додадете кајгана.Не се за употреба во dishwashers.Мислам дека сите чинија сапуни се исти?Размислете повторно.Зора Ултра има 3 X повеќе маснотии-чистење на власт по капка,* значи може да се добие преку повеќе јадења со помалку.Не е важно што имаш готвење во кујната, Зора dishwasing течни ќе ја напушти вашата кујна писклив чисти во секое време. *Чистење состојки по капка наспроти главен конкурент е не-концентрирана бренд.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат