• Новак
С&П е Керамички Големи Житни Чинии - 36 Унца, Керамички Чаши, Јапонски Сад во Собата, Stoneware Чаши за Тестенини, Салата, Микробранова печка и машина за миење Садови Безбе?

С&П е Керамички Големи Житни Чинии - 36 Унца, Керамички Чаши, Јапонски Сад во Собата, Stoneware Чаши за Тестенини,

DEN 767.76

Достапност
Достапно за нарачка

3" дијаметар и 3,1" во-длабочината на, разновиден служат за овес, житарки, тестенини јадења, ramen, овошје, чипс и салата.Во случај да има кршење или непријатности за вас, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе се потрудиме да ви даде решение.Овие сад во собата се пластовидно во вашиот шкафот или полици.Тоа е релативно густа и задржи отпорност на топлина.Направени од силна глина, ОЛОВО-СЛОБОДНИТЕ и не-токсични, чип отпор материјал, пукаше со висока температура над 1300℃, нашите керамички чинии се цврсти и издржливи доволно за години на употреба, се безбедни за микробранова, рерна, фрижидер и машина за миење на садови.Ние тестирани многу пати веќе.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

YCZDG Нордиските Садови Поставите Керамичка Плоча Ориз Сад Креативни Бела Боја Чинија Супа Сад Дома Порцелански

Припаѓаат на втората високитемпература на печење на healthys керамика, на површината се цврсти и густи, нем�

DEN 2023.20