• Новак
Swuut Керамички Малку Чинии,4oz Мини Чаши Сет,Потопување Соја Сос Јадење Чинии,Сет од 6 (Сив)

Swuut Керамички Малку Чинии,4oz Мини Чаши Сет,Потопување Соја Сос Јадење Чинии,Сет од 6 (Сив)

DEN 383.76

Достапност
Достапно за нарачка

РАЗНОВРСНА САДОВИ : се Задржи зачини, зрнести плодови, лековити билки и повеќе во близина на спајс до вашата кујна додека готвење.Исто така можете да ги користите овие чинии како и служи јадења за мирудии, грицки, бонбони и други прст храна!.ЗЕМЕТЕ МАЛКУ : Оваа група вклучува 6 керамички чаши во цврсти бои кои ќе се надополнуваат било décor.Секој сад има 3 унца капацитет & мерки 3.75 инчи во дијаметар & 1 инчи висок.ПЛАСТОВИДНО и ЛЕСЕН за ЧИСТЕЊЕ : Овие чинии се пластовидно и НЕ заземаат многу простор на вашиот шкафот.Лесно да се чисти, едноставни сапун и топла вода за миење или машина за миење садови.ИЗДРЖЛИВ МАТЕРИЈАЛ КОЈ МОЖЕ да се СПРАВИ со СЕТО ТОА : машина за миење Садови, микробранова рерна и безбедно за дополнителна флексибилност.Спакувана во убава кутија, овие малку чаши направи голем плус на секое водителка, свадба или housewarming подарок!.СТИЛСКИ КУЈНА : Swuut кујна текстил & додатоци биле постојано се признаваат за нивната супериорна бои, движења, дизајни & ненадмината квалитет и изработка.Чувајте ги вашите состојки блиску на дофат на раката како професионален готвач со овие мали чинии.Тие поседуваат убави бои & тие се направени од издржлив керамички.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

YCZDG Нордиските Садови Поставите Керамичка Плоча Ориз Сад Креативни Бела Боја Чинија Супа Сад Дома Порцелански

Припаѓаат на втората високитемпература на печење на healthys керамика, на површината се цврсти и густи, нем�

DEN 2023.20