• Новак
Кал Пита Крајбрежни Дрвени Глеѓ Чинии, Сина, мали 4 x 12 кол | голем 4 x 14 кол

Кал Пита Крајбрежни Дрвени Глеѓ Чинии, Сина, мали 4 x 12 кол | голем 4 x 14 кол

DEN 1611.60

Достапност
Достапно за нарачка

Вгнездени сет на две манго дрвени чинии со слични глеѓ ентериери.Големина на : мали 4" x 12" кол голем 4" x 14" кол.Грижа Инструкции : Машина За Миење Садови Безбедно, Микробранова Печка Безбедно.Вгнездени сет на две манго дрвени чинии со слични глеѓ ентериери.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат