• Новак
Количка за Јадење Управување со Ротирачки Потоне - Преносни Садови за Јадење Сушење Багажник,Расклопна Јадење Багажник,Антена Решетката и drainboard Сет, RV Кампување Ви

Количка за Јадење Управување со Ротирачки Потоне - Преносни Садови за Јадење Сушење Багажник,Расклопна Јадење

DEN 306.00

Достапност
Достапно за нарачка

★ВИСОКО-КВАЛИТЕТНИ МАТЕРИЈАЛИ : Нашата оваа расклопна јадење сушење решетката е направен од тешки пластични прошири висина : 14.3 L 12.4 x W x 5.0 H во.Едноставно pop-up за да го отворите кога го користите и паѓа да се стан на простор за заштеда на енергија со проширена висина 5.5 инчи и висината само 1.1 инчи по набори. ★Индустрија-водечки high-end квалитет : Ние се обезбеди високо-квалитетни производи за преносни кујна количка за јадење полици.Ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате за цел страница.Нашата количка за јадење рек усвојува е ергономски и лесен дизајн.На количка за садовите за складирање рек мулти-функција на алатката може да биде добар помошник во вашата кујна!Име на производ : Количка за јадење рек Материјал : ПП + TPR.Боја : Сива Димензии : 14.3 L 12.4 x W x 1.1 H во Пакетот вклучува : 1 X расклопна јадење рек Потсетување : ✨1. Бидејќи големината е рачно мери, ќе има мало отстапување, ве молиме обратете се на вистинскиот производ. 2. По приемот на стоката, ве молиме да се провери и потврди производот.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

OTONIS Сунѓерот Држачот За Кујнски Мијалник Фах Организатор Лепило Сапун Носителот, Сад Вшмукување Чаша Сунѓерот

На сунѓерот носителот може да се стави на шалтер или виси на ѕидот.Излупете исклучите protecive филм и се држ

DEN 455.76

Сад Решетката 2 Ниво Јадење Багажник, Пластична Чинија Drainer, Сад Сушење Управување Со Прибор За Јадење Носителот,

Голем Капацитет : Прошири оваа мала, фен, тоа може да биде големкапацитетот на кујната за јадење багажни�

DEN 1366.08

Прилагодливи Потоне Мозоци Рек Издржлива Пластика Caddy Потоне Складирање Комунални Кујна Седло Цедилка Багажник,

√Гумени материјал, флексибилен, лесен за чистење, кујна, купатило √Можете да поставите мали топчиња ка�

DEN 2229.60

Кујна Складирање Багажник,Талент Ѕвезда Кујна Јадење Плоча Тенџере Покрие Сушење На Мозоци Носителот Пластични

Монтажни дизајн, лесно да се користи.Издржливи АБС материјал, едноставен дизајн, стилски и практични.То�

DEN 383.28

Сад Сушење Рек Мулти-цел Нерѓосувачки Челик Кујнски Складирање Рек Двојно Слоеви Полица Јадење Сушење Багажник

Направени од високо квалитетен не ' рѓосувачки челик материјали, цврсти и издржливи 5kg големи товарот те

DEN 5016.96

ACD Над Мијалникот Јадење Сушење Багажник, Кујна Организација и Складирање Полица за Домашна Кујна Контра Простор

Нашите потоне во стилот на прибор за јадење рек ќе го направат вашиот неуредна кујна полесно да се управ

DEN 1332.00

Алуминиумски Сад Управување со Проширување со Над Мијалникот, Потоне во Сад за Сушење Решетката и Широка Потрошувачка,

'РЃА ДОКАЗ – сад сушење решетката е направен од алуминиум рамка која никогаш не' рѓа и полесни од нерѓос�

DEN 1103.76