• Новак
Aivtalk Бебе Toodler Fuzzy Јакна Симпатична Качулка Памук Грб Зима И Топло Outerwear

Aivtalk Бебе Toodler Fuzzy Јакна Симпатична Качулка Памук Грб Зима И Топло Outerwear

DEN 791.76

Достапност
Достапно за нарачка

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 81-90% Памук.Увезени.Копче затворање.Рака Мие Само.Лесен, но топло, за да се Префрлате копчиња кожата.Копчето пред затворање, лесно да се носат и стави надвор.Симпатична мечка Качулка дизајн, имајте малку главата топло во ладно време и изгледа симпатично.Сите Натпревар бебе грб Јакна за секојдневна повик, зимски активности на отворено, итн.Перење совети : миење на рацете.6-12 Месеци; се Препорачува висина : 24-27.5 инчен; се Препорачува тежина : 13-20.5 lb.За 12-18 Месеци : Препорачана висина : 28-32.5 инчен; се Препорачува тежина : 21-26.5 lb.За 18-24 Месеци : Препорачана висина : 31-34.5 инчен; се Препорачува тежина : 24-28lb.За 2-3 Години : Препорачана висина : 33-38inch; се Препорачува тежина : 29-33lb.Напомена : .Мерењето може да се 0.39-1.18 инчен неточни грешки.Таму може да биде благо боја отстапување се должи на различни екранот.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат