• Новак
Мат Двојна Боја Црвена Диск(0.46 Унца),Се Соочуваат Со Руменило Шминка Прав Образ Крем Руменило Blusher Високо Пигментирани Долго-Носат Контури Природни Свилен Заврши Ble

Мат Двојна Боја Црвена Диск(0.46 Унца),Се Соочуваат Со Руменило Шминка Прав Образ Крем Руменило Blusher Високо

DEN 182.16

Достапност
Достапно за нарачка

【2 Во 1 Руменило】 сите-во-едно шминка палета ,од трепет на ѕвонење и модерна neutrals да мат нијанси—имаш секој можен лицето изгледаат опфатени во еден комплет. 【Добар Поглед】Ова лице blusher во прав, ја прави кожата мека и свежо со природен, здрав сјај, полн со светли виталност, ја прават кожата tenderer и појасна, природни и црвеникава, сјајни и стерео. 【Високо Пигментирани】 давање секоја сенка нејзината свиленкаста текстура, богата боја и blendability.Тоа е осветлувајќи руменило дека delicately моменти за нив и им дава на еден суптилен сјај. 【Свилен Лице во Прав】 непречено формула беспрекорно се однесува, меша и се топи во кожата мека-фокус, природен изглед заврши.Тоа е лесно да се носат и погоден за сите прилики. 【Висок Квалитет】го Купите, како подарок за некого, за многу фестивали, Божиќ ноќ на Вештерките итн., совршен за секоја професионална употреба или лична употреба, фаза шминка, cosplay шминка, повик.Пакет опис : Големина : 11 × 5 × 1.2 см/4.3 × 2× 0.5 inch Net содржина : 13g/ 0.46 оз【Белешки】Поради разликата помеѓу различни монитори, слики може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Спореди детали големини со твое, ве молиме овозможи 1-3cm грешка, поради прирачник за мерење.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Шминка На Палети - Осветлувајќи Лице Нагласи Руменило Во Прав Палети Лицето Шминка На Палети Осветлувајќи Шминка

Иновативната технологија висок сјај руменило во прав фах усвојува иновативни печење технологија за да

DEN 374.16

6 Бои Лицето Руменило Палета, Светлина Луксузни Руменило Палета Мат Руменило во Прав Светла Трепет Лице Руменило,

МАТ & ТРЕПЕТ БОЈА.На руменило палета доаѓа со 6 нови blushes за да се создаде совршена здрав сјај.Дуо од мат и

DEN 191.76