• Новак
Руменило Highlighter Палета, ДЕ'LANCI 6 Боја Blushes Highlighter Bronzer Шминка Палета, Природни Мат Трепет Лице Руменило Илуминатор Палети, Образ Свенлив Притисне Прав Палета за Темна ?

Руменило Highlighter Палета, ДЕ'LANCI 6 Боја Blushes Highlighter Bronzer Шминка Палета, Природни Мат Трепет

DEN 359.76

Достапност
Достапно за нарачка

Пенливи каде и да сте.Форма, да се наведат и да се нагласат вашите најдобри карактеристики на лицето.【Мат Трепет и Просветувајќи】На руменило highlighter палета е достапна во 3 различни бои руменило и три различни highlighter,со текстура на мат, која може да се создаде различни стилови на шминка. 【Совети и Трикови】се Применуваат со вклучени мини четка со почеток во apple на вашиот образ и нежно swiping до и од далеку.На buildable формула ви овозможува да се создаде природни или повеќе розова изглед. 【Високо Пигментирани】На руменило highlighter шминка палета е богато и високо пигментирани buildable, убава мат и shimmery нијанси на Печени Руменило се совршен дрзок pop на боја за секоја тонот на кожата.Производот е водоотпорен и пот-доказ.Така на руменило може да трае долго време на вашето лице.Меки бои заличи вашето тонот на кожата ,accenting вашата природна убавина.Убави се зголеми шема руменило, пријатен за око.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

6 Бои Лицето Руменило Палета, Светлина Луксузни Руменило Палета Мат Руменило во Прав Светла Трепет Лице Руменило,

МАТ & ТРЕПЕТ БОЈА.На руменило палета доаѓа со 6 нови blushes за да се создаде совршена здрав сјај.Дуо од мат и

DEN 191.76

Шминка На Палети - Осветлувајќи Лице Нагласи Руменило Во Прав Палети Лицето Шминка На Палети Осветлувајќи Шминка

Иновативната технологија висок сјај руменило во прав фах усвојува иновативни печење технологија за да

DEN 374.16