• Новак
Пластовидно Изолирани Бенто Кутија за Храна Контејнер со Термички Ручек Кутија,Големи Leakproof Контејнери со Изолирани Ручек Торба за Возрасни, Мажи, Жени(3-Ниво,Сина)

Пластовидно Изолирани Бенто Кутија за Храна Контејнер со Термички Ручек Кутија,Големи Leakproof Контејнери

DEN 647.52

Достапност
Достапно за нарачка

Храна Одделение Материјал : Ова не 'Рѓосувачки Челик Ручек Кутија секој слој е направен од висок квалитет на Храна-Одделение 304 од не' РЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК(внатрешно)+PP5 Пластика(внатрешен), BPA-free, Безбедно и нетоксичен.Не може да ги задржи вкусови или мириси, па можете да го користите преку т се користи во микробранова/машина за миење садови.По миењето на ручек кутија, ве молиме да се исуши пред да ја стави сите делови повторно заедно.Бои може да се појави малку поинаков преку веб поради компјутер слика резолуција и monitor settings.Спојување помеѓу слоевите е тесна за да се спречи истекување и истури, откако го користи за неколку пати, таа ќе стане мазна.Не се стави на ладно и топлина храна заедно,тоа ќе влијае на температурата на храната,па препорачливо е да се оддели ладно и топлина.На бенто ручек кутија обично може да се одржите храната топла или ладна за 1-2 часа, ако ручек кутија со изолирани ручек торба може да се задржи за 2-3 часа. (Задржување на време според различни земји и региони имаат одредени разлика).

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Спорт Боречка Ручек Кутија Изолација И Ладна Кожа Оброк Пакет Вечера Tote Торба Сад За Пешачење Риболов Кампување

Оваа tote ручек торба е направен на СТП кожа, со внатрешни изолирани материјал, кој може да се задржи топло

DEN 1166.40

Храна Контејнери, Јапонски Стил Бенто Кутии од не ' Рѓосувачки Челик Ручек Кутија Преносни Термички Ручек Кутија

Материјал : запечатување прстен е направен од силикон, и на внатрешен резервоар е направен од нерѓосува

DEN 439.20

ВАШИОТ МЕСЕЧИНАТА Електрични Ручек Кутија ,Преносни Храна Потоплите Греење Течење доказ, Ручек Греење Микробранова

[Безбеден и брз PTC греење технологија] Усвојување PTC оригиналната постојана температура на греење, ниска

DEN 1919.76