• Новак
NA Посебен Ручек Кутија за Микробраново Загревање Студент Канцелариски Работник Пластични Ручек Кутија Децата Правоаголна Овошје Кутија Розова(solidcover)

NA Посебен Ручек Кутија за Микробраново Загревање Студент Канцелариски Работник Пластични Ручек Кутија Децата

DEN 1557.60

Достапност
Достапно за нарачка

Име На Производ : Бенто Кутија.Производ функција : Пластични бенто кутија за студенти, канцеларијата на работниците и децата правоаголна овошје кутија.Производ материјал : ПП пластика.Производ големина : ручек кутија 20 * 13.2 * 7cm лажица 16 * 3.5 см вилушка 16 *. 35cm.Предности на производите : се направени од достапен PP5 материјал, кои мора да се преземат кога се става во микробранова печка.Тоа е затворен без вода истекување и лесно да се носат.Горниот капак е затворена и свежи-одржување.Внатрешниот резервоарот е монтажни и лесно да се чисти.Двојно-layer дизајн е повеќе топлина зачувување, висока температура отпор и нема деформација.На ручек кутија не падне.Тоа е повеќе стабилен со анти-пропадна линија, и хранливи поделба не мириса.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Ручек кутија Преносни Силикони Ручек Кутија Мултифункционален Виткање Запечатени Микробранова печка Над Кутија

Тој е опремен со отворени и затворени вентилација дупки, што е повеќе практични.Може да се стави во микр�

DEN 706.32