• Новак
DZQZR 620 Ml за Возрасни Студент Ученичка Изолација, Греење Ручек Кутија,Преносни,Испрати Лажица стапчиња за јадење Прибор за јадење Кутија,Микробранова Печка,Сина,800ml

DZQZR 620 Ml за Возрасни Студент Ученичка Изолација, Греење Ручек Кутија,Преносни,Испрати Лажица стапчиња за

DEN 436.80

Достапност
Достапно за нарачка

Микробранова Безбедност : Ручек кутија можете безбедно да се загрее на храна во микробранова печка, се препорачува рака мие да се задржи домување leakproof и запечатен.Нерѓосувачки челик лагер : Нерѓосувачки челик лагер, здрави и безбедни, дури и греење, можете безбедно да се јадат сите на здрава храна.Здрава за деца и возрасни.Издржливи и течење-доказ дизајн : еластичен запечатување прстен и snap-на капакот може да се формира вода-тесни печат дека не течење на вода.Не грижете се за храна протекување било каде.Стил на дизајн : здрав, лесни храна складирање решетката е многу погодна за деца, пријателски заклучување дизајн е повеќе погоден за деца, лесно да се отвораат и затвораат.Примена : секојдневна употреба, идеален за канцеларија, работно место, училиште, градинка, пикник снек кутија или било местото што сакате да одите.Може да се подготви храна однапред.Со нашата премиум бенто кутија, може да се подготви било храна, без оглед на тоа дали е ладно или жешко, и можете да уживате кога ќе излезе.Зошто да се одбере ручек кутија?1. На ручек кутија е затворен, па на страна, не е лесно да излегуваат во јавноста.2. Комбиниран материјал слоеви може да се прошири на изолација.3. Без разлика каде се наоѓате, вие можете да уживате во богата храна, освен брза храна.Производ параметри : Материјал : Природни смоли храна контејнер,од не ' рѓосувачки челик liner Size : 144mm * 110mm * 97mm Holding време : 6 hours Safe : не содржи тешки метали, како олово, хром, nickel Package Содржина : 1 x Бенто box1 x chopsticks1 x Spoon1 x Прибор за јадење box1 x Handbagnote : 1. Ве молиме чисти со мека крпа за да се избегне гребење.2. Нашите производи се внимателно тестирани пред пратката.Ве молиме остатокот увери за нарачка.Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.Пред вас се задоволни, ние ќе ви помогнат да се реши проблемот.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Банана Случај Ручек Кутија Заштитник Сад Носителот На Превозникот За Складирање 3 Бои Жолта Зелена Розова (Розева)

Држи вашиот банана ослободени од модринки.Идеален за спакувани ручеци 1pc на Банана Случај.Се вклопува в

DEN 2234.40

Храна Контејнери, Јапонски Стил Бенто Кутии од не ' Рѓосувачки Челик Ручек Кутија Преносни Термички Ручек Кутија

Материјал : запечатување прстен е направен од силикон, и на внатрешен резервоар е направен од нерѓосува

DEN 439.20

Симпатична Шепа Зелена Шепа Изолирани Ручек Торба, За Обновливи Ручек Кутија Сад Со Рамо, Рака, Ручек И Ладилници

Тоа Ќе Направат да се издвоите Од Толпата И да се Направи Имате Среќен Расположение Кога ја Искористам О

DEN 503.52

Си го ЦИЦА велика БРИТАНИЈА Ракета Детска Играчка Садовите за Складирање | Простор Ручек Кутии за Деца & Возрасни

Храна за складирање контејнерите со капаци од Цица велика БРИТАНИЈА, на одлуки од најголемите дарови на

DEN 479.76

ВАШИОТ МЕСЕЧИНАТА Електрични Ручек Кутија ,Преносни Храна Потоплите Греење Течење доказ, Ручек Греење Микробранова

[Безбеден и брз PTC греење технологија] Усвојување PTC оригиналната постојана температура на греење, ниска

DEN 1919.76

Преносни Рерна, 12V Автомобил Храна Потоплите Преносни Персонални Мини Рерната Електрично Загревани Ручек Кутија

Забелешка : за вашите подобро искуство, тоа е сугерираше дека ќе го НАПРАВИТЕ НЕ користите на 24 V камион,

DEN 719.76