• Новак
Bcvnsfmsrt ручек кутија жените од не ' Рѓосувачки Челик Ручек Кутија Преносни Бенто Кутија Microwavable Храна Контејнери Со Прегради Lunchbox За Пикник Училиште (Боја : Зелена)

Bcvnsfmsrt ручек кутија жените од не ' Рѓосувачки Челик Ручек Кутија Преносни Бенто Кутија Microwavable Храна

DEN 1579.20

Достапност
Достапно за нарачка

Главната архивиран џеб може совршено да се стави вашиот ручек кутија, некои грицки или овошје;.Функција : Microwavable.Функција : Со Кеси.Функција : цртан филм.Предниот џеб е погоден за ставање некои лични животни што секојдневно користење, како што се вашиот телефон, полнач за телефон, паричник, автобуска карта и др.;.Функција : Со Лажици или Chopsticks Feature : Термички Insulation Feature : Leakproof Feature : Еко-Friendly Material : Plastic Shape : Rectangle Materials : Храна Одделение PP,од не ' Рѓосувачки steel Color : Црна,Розова,Сина,Green Capacity : 1200ml Size : 27.5*20*6cm Weight : 430g.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Преносни Рерна, 12V Автомобил Храна Потоплите Преносни Персонални Мини Рерната Електрично Загревани Ручек Кутија

Забелешка : за вашите подобро искуство, тоа е сугерираше дека ќе го НАПРАВИТЕ НЕ користите на 24 V камион, �

DEN 719.76

Спорт Боречка Ручек Кутија Изолација И Ладна Кожа Оброк Пакет Вечера Tote Торба Сад За Пешачење Риболов Кампување

Оваа tote ручек торба е направен на СТП кожа, со внатрешни изолирани материјал, кој може да се задржи топло

DEN 1166.40

Ручек кутија Преносни Силикони Ручек Кутија Мултифункционален Виткање Запечатени Микробранова печка Над Кутија

Тој е опремен со отворени и затворени вентилација дупки, што е повеќе практични.Може да се стави во микр�

DEN 706.32

NA Посебен Ручек Кутија за Микробраново Загревање Студент Канцелариски Работник Пластични Ручек Кутија Децата

Име На Производ : Бенто Кутија.Производ функција : Пластични бенто кутија за студенти, канцеларијата на �

DEN 1557.60