• Новак
Leakproof Ручек Кутија, Изолирани Бенто Кутија за Мажи, Жени, Возрасни, Обновливи Ручек Pail со Рамо, Рака Плитките Води

Leakproof Ручек Кутија, Изолирани Бенто Кутија за Мажи, Жени, Возрасни, Обновливи Ручек Pail со Рамо, Рака

DEN 1332.00

Достапност
Достапно за нарачка

1. Димензии : 9.4x6.3x6in/24x16x15.5cm; Материјал : 300d Оксфорд ткаенина, бисер памук, еколошки алуминиумска фолија; Појас должина : 24in/61cm; Нето тежина : 144g. 2. На ручек торба лесно се вклопува во вашиот двоен слој од не ' рѓосувачки челик бенто кутија со твоите крупните кафе кригла, шише за вода, и многу закуски за денот со простор за резервна. 3. Правоаголни оброк торба идеален за децата спортски игри, училиште, работа, излети, патувања, салата, патот патувања, ручек во канцеларијата, на плажа и повеќе. 4. Оваа издржлива, практичен и лесен-за-користење премиум lunchbox може лесно да се приспособат на ручек за повеќе од 1 лице, лесно да се носат на вашето рамо или рачни. 5. Оброк пакети се еколошки метод кој може да се користи за да се намали потрошувачката на хартија и за еднократна употреба пластични садови.Здраво, Добредојдовте на DEYYA продавница, сакаат да уживаат во добар ден на отворено?Земете го вашиот ручек и оди каде што сакате!Со овој стилски и лесен ручек торба, вашата храна ќе се чуваат свежи со целосно изолирани и трајни патент затворање.Пакување на вашиот сопствен ручек на училиште, работа или на патување е одличен начин да се заштедат пари и да се намали загадувањето на животната средина!Внимателно спакувани домашен ручеци не само што може да биде здрав и еко-пријателски избор, но, исто така, може да се намали за трошоците на јадење надвор за вас!Еј!Што чекаш?За здрав начин на живот сакате да се постигне започнува на работа, и доведување вашиот ручек кутии е најдобар и најлесен опција.Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно да се поставуваат прашања во ОК, или e-mail на нас, ние ќе ви послужи пријателски!Ви благодариме за вашето драгоцено време и трпение за да се види, јас ви посакувам се најдобро!Судбината ќе ги задоволи следниот пат.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Спорт Боречка Ручек Кутија Изолација И Ладна Кожа Оброк Пакет Вечера Tote Торба Сад За Пешачење Риболов Кампување

Оваа tote ручек торба е направен на СТП кожа, со внатрешни изолирани материјал, кој може да се задржи топло

DEN 1166.40

ВАШИОТ МЕСЕЧИНАТА Електрични Ручек Кутија ,Преносни Храна Потоплите Греење Течење доказ, Ручек Греење Микробранова

[Безбеден и брз PTC греење технологија] Усвојување PTC оригиналната постојана температура на греење, ниска

DEN 1919.76

Преносни Рерна, 12V Автомобил Храна Потоплите Преносни Персонални Мини Рерната Електрично Загревани Ручек Кутија

Забелешка : за вашите подобро искуство, тоа е сугерираше дека ќе го НАПРАВИТЕ НЕ користите на 24 V камион,

DEN 719.76

1100ml Силикони Расклопна Преносни Ручек Кутија Голем Капацитет Сад Ручек Бенто Кутија Виткање Lunchbox Еко-Пријателски

** 100% сосема нов и висок квалитет Компактен и свитлива, лесно да се носат Здрав и екопријателски Флексиби

DEN 587.28

Си го ЦИЦА велика БРИТАНИЈА Ракета Детска Играчка Садовите за Складирање | Простор Ручек Кутии за Деца & Возрасни

Храна за складирање контејнерите со капаци од Цица велика БРИТАНИЈА, на одлуки од најголемите дарови на

DEN 479.76