• Новак
LXDZXY Ручек Кутии,Изолирани Ручек Кутија Бенто Студент Канцелариски Работник, Плоштад Двоен Слој со Голем Капацитет Изолирани Ручек Кутија, Едноставна Овошна Салат?

LXDZXY Ручек Кутии,Изолирани Ручек Кутија Бенто Студент Канцелариски Работник, Плоштад Двоен Слој со Голем

DEN 1329.60

Достапност
Достапно за нарачка

Капакот и Партиција (100-110°) Не може да Се Загрева во Микробранова Печка.на Ручек Кутија Може да Влезе во Микробранова Печка (140). Внатрешниот Партиција Содржи Запечатување Прстен, Кој Не е Лесно да излегуваат во јавноста, Безбедно и Сигурно да се Носат, Отворите за Воздух Vae Порта, Ослободување на Притисок, Лесно да се Отвори Cover3. ●Стои Оружје на Канцеларијата на Работниците, Класичен и Издржливи Бела, со Дизајн на Двојно-Декер Дизајн, Храната Не е Миризливи, Уживаат во Добри Времиња. Метал Копче, Лесно да се Тока, Преносни Рачка, Лесно да ги Собереш. Двоен Слој Надредениот Дизајн, Пласирање на Храната на Врвот и на Дното на Слоеви за да се Спречи Мирис, Добра Practicality2.Затоплувањето на Времето, се Препорачува да Биде Не Повеќе Од 3 Минути. ●Стапчиња за јадење со Лажица Поставите Ручек Кутија, со стапчиња за јадење и Лажица Интимни Дизајн, Лесно да се Носат., за Нормалниот Процес Феномен.4 LNumber на Подови : 2 Floors Applicable Луѓе : Volkswagen Product Карактеристики : Едноставна Геометриска Убавина, Двојно Поделба Капацитет, Одлична Sealing Precautions : Pp Производи, Далеку од Пожар и Високи температури, за да се Спречи Деформација по Висока Температура.на Ручек Кутија, Торба, се Препорачува да Се Рака-Измиени и Исушени, со Користење на Алкална Детергент; Температурата на Водата Не Треба да Биде Премногу Висока, Перење Време Не Треба да Биде Премногу Долго, Па Како да се Избегне Исчезнува; Грациозен и Кул Место да се Исуши, Не го Изложувајте на Сонце. ●Изолирани Ручек Кутија со Воздух Vae Дизајн, Отворено Vae Порта за Ослободување Силен Притисок, Лесно Може да се Отвори Оддел Покрие Двојно-Layer Голем Капацитет.Тоа Може да Се Користи за да се Донесе Ориз, Овошје Салата Фитнес, Исхрана Оброк.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Банана Случај Ручек Кутија Заштитник Сад Носителот На Превозникот За Складирање 3 Бои Жолта Зелена Розова (Розева)

Држи вашиот банана ослободени од модринки.Идеален за спакувани ручеци 1pc на Банана Случај.Се вклопува в

DEN 2234.40