• Новак
1100ml Силикони Расклопна Преносни Ручек Кутија Голем Капацитет Сад Ручек Бенто Кутија Виткање Lunchbox Еко-Пријателски (Боја : E)

1100ml Силикони Расклопна Преносни Ручек Кутија Голем Капацитет Сад Ручек Бенто Кутија Виткање Lunchbox Еко-Пријателски

DEN 587.28

Достапност
Достапно за нарачка

** 100% сосема нов и висок квалитет. ** Компактен и свитлива, лесно да се носат. ** Здрав и еко-пријателски. ** Флексибилни заклучување фати запечатување дизајн. ** времето за испорака е 15-25 дена, ако сеуште не може да ги примите вашата нарачка по истекот на 30 дена, ве молиме контактирајте со нас.Карактеристики : Материјал : Пластични + Silicone Size : 24 x 17.5 x 7cm Capacity : за 1100ml Color : Зелена, Жолта, Сина, Розова, Orange Package се вклучени : 1x Количка за Ручек Кутија.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Преносни Од Не ' Рѓосувачки Челик 304 Ручек Кутија Партиција Течење-Доказ Бенто Кутија Дама Канцеларија Училиште

✅【ЈАДЕТЕ ЗДРАВА ХРАНА НАСЕКАДЕ 】 Оваа бенто кутија е еднократно, херметички, со течење доказ горниот с

DEN 1541.28

Преносни Рерна, 12V Автомобил Храна Потоплите Преносни Персонални Мини Рерната Електрично Загревани Ручек Кутија

Забелешка : за вашите подобро искуство, тоа е сугерираше дека ќе го НАПРАВИТЕ НЕ користите на 24 V камион, �

DEN 719.76

CUJUX Сребро Изолирани Ручек Кутија - Домаќинство Мултифункционален Нерѓосувачки Челик Изолирани Тенџере, Храна

Димензии : 19.4x14.9 cm.Капацитет : 2.0 литри.Тежина : 1.16 кг.Карактеристики : лесензачистење изолирани ручек кут�

DEN 6077.76

Количка за една преграда силикони ручек кутија преносни тока капак складирање ручек кутија студент ручек кутија

Сите ќе се копнеж за вашиот ручек кутија од првиот момент ќе го видите Поради разликата во светлина и ек�

DEN 1079.04