• Новак
Храна Контејнери, Јапонски Стил Бенто Кутии од не ' Рѓосувачки Челик Ручек Кутија Преносни Термички Ручек Кутија за на Училиште, Канцеларија Снек Пакување(Црвена【2

Храна Контејнери, Јапонски Стил Бенто Кутии од не ' Рѓосувачки Челик Ручек Кутија Преносни Термички Ручек Кутија

DEN 439.20

Достапност
Достапно за нарачка

Материјал : запечатување прстен е направен од силикон, и на внатрешен резервоар е направен од нерѓосувачки челик, кој е топлина за зачувување и здрави.Спецификација : Предмет Тип : Ручек Кутија Материјал : не ' Рѓосувачки Челик + PP + Силикони Бруто Тежина : Околу.Виткање се Справи со Дизајн : Ручек Кутија е ергономски лак дизајн кој совршено се вклопува со прсти, и може да се спушти кога не е во употреба.Ова е новиот Јапонски ручек кутија со новото појавување на големината за делумна контрола.Интимни Дизајн : Храна Контејнери се дупчиња и се сврте до работ да се формира штандот, кои можат да бидат поставени на телефон за да се види на видео, и ќе може да се види на видео за време на јадење.По долгорочни човековите експерименти, трапезоидна токи се дизајнирани за да се задржи безбедно и јадете здрава секој ден.

Спецификацијата

Item Type:
Lunch Box
Material:
Stainless Steel + PP + Silicone
Gross Weight:
Approx. 320g / 11.3oz
Package List:
1 x Lunch Box :

Со стоката дадена додека купуваат

Преносни Рерна, 12V Автомобил Храна Потоплите Преносни Персонални Мини Рерната Електрично Загревани Ручек Кутија

Забелешка : за вашите подобро искуство, тоа е сугерираше дека ќе го НАПРАВИТЕ НЕ користите на 24 V камион, �

DEN 719.76

NA Посебен Ручек Кутија за Микробраново Загревање Студент Канцелариски Работник Пластични Ручек Кутија Децата

Име На Производ : Бенто Кутија.Производ функција : Пластични бенто кутија за студенти, канцеларијата на �

DEN 1557.60

Спорт Боречка Ручек Кутија Изолација И Ладна Кожа Оброк Пакет Вечера Tote Торба Сад За Пешачење Риболов Кампување

Оваа tote ручек торба е направен на СТП кожа, со внатрешни изолирани материјал, кој може да се задржи топло

DEN 1166.40