• Новак
Leakproof Ручек Кутија, Изолирани Бенто Кутија за Мажи, Жени, Возрасни, Обновливи Ручек Pail со Рамо, Рака Ретро Пикап Камион

Leakproof Ручек Кутија, Изолирани Бенто Кутија за Мажи, Жени, Возрасни, Обновливи Ручек Pail со Рамо, Рака

DEN 1725.60

Достапност
Достапно за нарачка

1. Димензии : 9.4x6.3x6in/24x16x15.5cm; Материјал : 300d Оксфорд ткаенина, бисер памук, еколошки алуминиумска фолија; Појас должина : 24in/61cm; Нето тежина : 144g. 2. На ручек торба лесно се вклопува во вашиот двоен слој од не ' рѓосувачки челик бенто кутија со твоите крупните кафе кригла, шише за вода, и многу закуски за денот со простор за резервна. 3. Правоаголни оброк торба идеален за децата спортски игри, училиште, работа, излети, патувања, салата, патот патувања, ручек во канцеларијата, на плажа и повеќе. 4. Оваа издржлива, практичен и лесен-за-користење премиум lunchbox може лесно да се приспособат на ручек за повеќе од 1 лице, лесно да се носат на вашето рамо или рачни. 5. Оброк пакети се еколошки метод кој може да се користи за да се намали потрошувачката на хартија и за еднократна употреба пластични садови.Здраво, Добредојдовте на DEYYA продавница, сакаат да уживаат во добар ден на отворено?Земете го вашиот ручек и оди каде што сакате!Со овој стилски и лесен ручек торба, вашата храна ќе се чуваат свежи со целосно изолирани и трајни патент затворање.Пакување на вашиот сопствен ручек на училиште, работа или на патување е одличен начин да се заштедат пари и да се намали загадувањето на животната средина!Внимателно спакувани домашен ручеци не само што може да биде здрав и еко-пријателски избор, но, исто така, може да се намали за трошоците на јадење надвор за вас!Еј!Што чекаш?За здрав начин на живот сакате да се постигне започнува на работа, и доведување вашиот ручек кутии е најдобар и најлесен опција.Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно да се поставуваат прашања во ОК, или e-mail на нас, ние ќе ви послужи пријателски!Ви благодариме за вашето драгоцено време и трпение за да се види, јас ви посакувам се најдобро!Судбината ќе ги задоволи следниот пат.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Ручек кутија Преносни Силикони Ручек Кутија Мултифункционален Виткање Запечатени Микробранова печка Над Кутија

Тој е опремен со отворени и затворени вентилација дупки, што е повеќе практични.Може да се стави во микр�

DEN 706.32

Количка за една преграда силикони ручек кутија преносни тока капак складирање ручек кутија студент ручек кутија

Сите ќе се копнеж за вашиот ручек кутија од првиот момент ќе го видите Поради разликата во светлина и ек�

DEN 1079.04

Храна Контејнери, Јапонски Стил Бенто Кутии од не ' Рѓосувачки Челик Ручек Кутија Преносни Термички Ручек Кутија

Материјал : запечатување прстен е направен од силикон, и на внатрешен резервоар е направен од нерѓосува�

DEN 439.20