• Новак
Бенто Кутија, Leakproof Јапонски Ручек Кутија со Utensil, Ручек Контејнери за Возрасни & Деца, Училиште, Канцеларија, Микробранова безбедно, BPA Free (Црвено)

Бенто Кутија, Leakproof Јапонски Ручек Кутија со Utensil, Ручек Контејнери за Возрасни & Деца, Училиште, Канцеларија,

DEN 2131.20

Достапност
Достапно за нарачка

Внимателен Дизајн - Оваа корисна јапонски бенто кутија карактеристики херметички капак со 2 страна кршење стеги кои лесно се затворени и отворени, и има специјален вграден-во садови кутија за чување прибор за јадење (стапчиња за јадење и лажици) во склопот на капакот.вие исто така може да го користите како капак на телефонот носителот да уживате во вашиот ручек и вашиот омилен филм во исто време.Изградена На Траен - на бенто кутии направени од храна одделение materiall, BPA free, безбедни и здрави, трајни и обновливи, ние сме тука да ви понуди само на најдобар квалитет на производи за да се направат вашиот живот полесно, уживате во вашиот оброк без да се грижите.Задржи Свежа Храна - изградена-во тешки-должност силиконски прстен на капакот може совршено да се спречи храна истекување и да се задржи свежа, на силиконски вентил на капакот може да се воздигнат до ослободување од притисок и да се направи капакот лесно да се отвори, што го прави идеален за работа, кампување патувања или излети, ет.Микробранова Замрзнувач Безбедно(≧-4℉); машина за миење Садови Безбедно(миење на рацете се препорачува за капакот за да се избегне било каква деформација предизвикани од висока температура и притисок за перење).Останете Здрави Остане Безбедно - Исхрана за време на посебни периоди може да биде опасно, на бенто поле ви овозможува да се подготват сигурна и безбедна храна за вашето семејство, на јадење им станува многу погодно.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

NA Посебен Ручек Кутија за Микробраново Загревање Студент Канцелариски Работник Пластични Ручек Кутија Децата

Име На Производ : Бенто Кутија.Производ функција : Пластични бенто кутија за студенти, канцеларијата на �

DEN 1557.60

1100ml Силикони Расклопна Преносни Ручек Кутија Голем Капацитет Сад Ручек Бенто Кутија Виткање Lunchbox Еко-Пријателски

** 100% сосема нов и висок квалитет Компактен и свитлива, лесно да се носат Здрав и екопријателски Флексиби

DEN 587.28

CUJUX Сребро Изолирани Ручек Кутија - Домаќинство Мултифункционален Нерѓосувачки Челик Изолирани Тенџере, Храна

Димензии : 19.4x14.9 cm.Капацитет : 2.0 литри.Тежина : 1.16 кг.Карактеристики : лесензачистење изолирани ручек кут�

DEN 6077.76