• Новак
Tupperware Сендвич Чувар Дама Грешка Foleded Сендвич Чувар Сет Од 2 Ручек Кутии

Tupperware Сендвич Чувар Дама Грешка Foleded Сендвич Чувар Сет Од 2 Ручек Кутии

DEN 864.48

Достапност
Достапно за нарачка

☛ Answer : ___________________________ Note : - Боја на Производот би се разликуваат од сликата.Квалитетот на Производот не се менува, но бојата ќе се разликуваат како по акции достапност.Tupperware е Голема Сендвич Чувар Ручек кутија.Убава трајни сендвич чувар.Микробранова печка и машина за миење садови безбедно.Држи до четири сендвичи, ролни, итн, лесно се Вклопува во ранец, торба за лаптоп и сл.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Преносни Од Не ' Рѓосувачки Челик 304 Ручек Кутија Партиција Течење-Доказ Бенто Кутија Дама Канцеларија Училиште

✅【ЈАДЕТЕ ЗДРАВА ХРАНА НАСЕКАДЕ 】 Оваа бенто кутија е еднократно, херметички, со течење доказ горниот с

DEN 1541.28

Храна Контејнери, Јапонски Стил Бенто Кутии од не ' Рѓосувачки Челик Ручек Кутија Преносни Термички Ручек Кутија

Материјал : запечатување прстен е направен од силикон, и на внатрешен резервоар е направен од нерѓосува�

DEN 439.20

Симпатична Шепа Зелена Шепа Изолирани Ручек Торба, За Обновливи Ручек Кутија Сад Со Рамо, Рака, Ручек И Ладилници

Тоа Ќе Направат да се издвоите Од Толпата И да се Направи Имате Среќен Расположение Кога ја Искористам О

DEN 503.52

DGSJD Нерѓосувачки Челик Инстант Глупак Боул Запечатени Ручек Кутија Домаќинство 304 Со Капак Студент Изолирани

Голем капацитет е лесно да се меур, или можете да користите дневен ручек кутија за употреба на погоден а�

DEN 9292.80

CUJUX Сребро Изолирани Ручек Кутија - Домаќинство Мултифункционален Нерѓосувачки Челик Изолирани Тенџере, Храна

Димензии : 19.4x14.9 cm.Капацитет : 2.0 литри.Тежина : 1.16 кг.Карактеристики : лесензачистење изолирани ручек кут�

DEN 6077.76