• Новак
ROIY Вакуум Изолација 2.0 L Топол Ручек Кутија за Ручек Кутија 304 од не ' Рѓосувачки Челик Bisphenol A (Бесплатна Храна Контејнер 2 Слој Изолација Ручек Кутија Сад Возрасни Хр?

ROIY Вакуум Изолација 2.0 L Топол Ручек Кутија за Ручек Кутија 304 од не ' Рѓосувачки Челик Bisphenol A (Бесплатна

DEN 244.80

Достапност
Достапно за нарачка

Надворешноста и капакот се направени од храна одделение безбедно пластика.Не се лизга, отпорно на гребење, масло-доказ, анти-корозивни, трајни, еколошки, рециклираат.100% ХРАНА БЕЗБЕДНО Внатрешни работи направен од висок квалитет на храна-одделение од нерѓосувачки челик кој никогаш нема да рѓа и е природно BPA-free.- Ергономски дизајнирана рачка за лесно носење на храна превозници.ТЕЧЕЊЕ & ИСТУРИ ДОКАЗ – На BPA-free изолирани бенто кутија е запечатен со тешки-должност храна одделение силиконски да се заклучи во свежина, протекување, и мириси.ИЗДРЖЛИВИ се СПРАВИ & КАПАК – Ова е 2 генерација на нашите leakproof ручек кутија со подобрена рачка и капак кој го прави тоа повеќе издржливи.Не оставајте ја ручек кутија во фрижидер или микробранова.Производ бренд : Saismxproduct description Color : шампањ злато, brown Vacuum изолирани ручек кутија 304 од не ' рѓосувачки челик ручек кутија без BPA чување на храната кутија 2 слоеви изолирани ручек кутија сад храна лименки leakproof храна превозникот (2.Храна за складирање со истури-доказ капаци е течење-доказ.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Спорт Боречка Ручек Кутија Изолација И Ладна Кожа Оброк Пакет Вечера Tote Торба Сад За Пешачење Риболов Кампување

Оваа tote ручек торба е направен на СТП кожа, со внатрешни изолирани материјал, кој може да се задржи топло

DEN 1166.40

Банана Случај Ручек Кутија Заштитник Сад Носителот На Превозникот За Складирање 3 Бои Жолта Зелена Розова (Розева)

Држи вашиот банана ослободени од модринки.Идеален за спакувани ручеци 1pc на Банана Случај.Се вклопува в

DEN 2234.40

Симпатична Шепа Зелена Шепа Изолирани Ручек Торба, За Обновливи Ручек Кутија Сад Со Рамо, Рака, Ручек И Ладилници

Тоа Ќе Направат да се издвоите Од Толпата И да се Направи Имате Среќен Расположение Кога ја Искористам О

DEN 503.52

Храна Контејнери, Јапонски Стил Бенто Кутии од не ' Рѓосувачки Челик Ручек Кутија Преносни Термички Ручек Кутија

Материјал : запечатување прстен е направен од силикон, и на внатрешен резервоар е направен од нерѓосува

DEN 439.20

ВАШИОТ МЕСЕЧИНАТА Електрични Ручек Кутија ,Преносни Храна Потоплите Греење Течење доказ, Ручек Греење Микробранова

[Безбеден и брз PTC греење технологија] Усвојување PTC оригиналната постојана температура на греење, ниска

DEN 1919.76