• Новак
Toyvian Изолирани Храна Контејнер Нерѓосувачки Челик Бенто Кутија Двоен Слој Ручек Носителот Микро Безбедно Супа Колба за Дома Училиште Болница Патување

Toyvian Изолирани Храна Контејнер Нерѓосувачки Челик Бенто Кутија Двоен Слој Ручек Носителот Микро Безбедно

DEN 779.76

Достапност
Достапно за нарачка

Добро запечатување може да помогне да се прелевање.Исто така, може да биде добар избор за подарок на вашите пријатели, тие ќе го тоа.Производот е удобен и лесен за носење, донесе многу погодности за вас.Производот е погоден за користење.Слоевит дизајн, одржување храна одделно, тоа може да го задржуваат оригиналниот вкус на храната.Производот е исклучителна појава.На ручек кутија е погодна за студенти, канцелариски работник употреба.Производот има едноставен дизајн, но многу практично во употреба.Направени од високо - квалитетен материјал за долго време и издржливи употреба.Производот е креативен дизајн.Опис Ова е ручек кутија, која е направен од високо - квалитетен материјал, издржлив и може да бидат сигурни да го користите.Слоевит дизајн, различни јадења може да се чуваат во различни слоеви и нема да влијаат едни на други.На затворен поклопец храна може да влага од испарливи, како и прашина, грешки, итн.Карактеристики - Боја Бело - Материјал ПП, АБС, TPR - Големина 13. 50 X12. 00 X12. 00cm 5. 31 X4. 72 X4. 72in - Направен од високо - квалитет материјал за долго време и издржливи употреба.Производот е креативен дизајн.- Производот е удобен и лесен за носење, донесе многу погодности за вас.Производот е погоден за користење.- Слоевит дизајн, одржување храна одделно, тоа може да го задржуваат оригиналниот вкус на храната.Производот е исклучителна појава.- На ручек кутија е погодна за студенти, канцелариски работник употреба.Производот има едноставен дизајн, но многу практично во употреба.- Добро запечатување може да помогне да се прелевање.Исто така, може да биде добар избор за подарок на вашите пријатели, тие ќе го тоа.Пакет Вклучувајќи 1 Изолирани Храна Кутија со прибор за на маса.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Си го ЦИЦА велика БРИТАНИЈА Ракета Детска Играчка Садовите за Складирање | Простор Ручек Кутии за Деца & Возрасни

Храна за складирање контејнерите со капаци од Цица велика БРИТАНИЈА, на одлуки од најголемите дарови на

DEN 479.76

Храна Контејнери, Јапонски Стил Бенто Кутии од не ' Рѓосувачки Челик Ручек Кутија Преносни Термички Ручек Кутија

Материјал : запечатување прстен е направен од силикон, и на внатрешен резервоар е направен од нерѓосува

DEN 439.20

1100ml Силикони Расклопна Преносни Ручек Кутија Голем Капацитет Сад Ручек Бенто Кутија Виткање Lunchbox Еко-Пријателски

** 100% сосема нов и висок квалитет Компактен и свитлива, лесно да се носат Здрав и екопријателски Флексиби

DEN 587.28

Банана Случај Ручек Кутија Заштитник Сад Носителот На Превозникот За Складирање 3 Бои Жолта Зелена Розова (Розева)

Држи вашиот банана ослободени од модринки.Идеален за спакувани ручеци 1pc на Банана Случај.Се вклопува в

DEN 2234.40

ВАШИОТ МЕСЕЧИНАТА Електрични Ручек Кутија ,Преносни Храна Потоплите Греење Течење доказ, Ручек Греење Микробранова

[Безбеден и брз PTC греење технологија] Усвојување PTC оригиналната постојана температура на греење, ниска

DEN 1919.76