• Новак
Вера Бредли Жените Потпис Памук Остане Кулер Ручек Торба

Вера Бредли Жените Потпис Памук Остане Кулер Ручек Торба

DEN 834.96

Достапност
Достапно за нарачка

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!. 100% Памук.Увезени.ПОТПИС ПАМУК Од ткаенина што знаете & љубов, нашиот quilted памук е лесен уште издржливи, & доаѓа во различни шарени дезени.ШИК & ON-THE-GO Одлично за излети во парк, викенд на езерото, или ден на плажа, оваа кулер држи вашата храна и пијалоци складира далеку & кул во текот на денот.QUILTED ИЗОЛАЦИЈА Добие надградба со PEVA наредени внатрешни работи, да и помогне на вашата храна да се задржи постојана температура до тоа е време да се јаде.СОВРШЕНО ГОЛЕМИНА Престојот Кулер ручек торба мерки 8 инчи висок, 9 инчи широка, & 6 инчи дијаметар со 41 инчен прилагодливи рака - совршена големина за 6 pack на вашиот омилен пијалок.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.ПОКРИЕНОСТ : Планови започнува на датумот на купувањето.Дамки, rips или солзи и цвест поделба покриени од еден ден.Дефекти во материјалите или изработката покриени по производител гаранција ќе истече.ПРОИЗВОД ПОДОБНОСТ : Производи купени во последните 30 дена се подобни за покривање од страна на Планот.Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат