• Новак
OPUX Премиум Изолирани Ручек Кутија за Мажи, Жени | Училиште Ручек Торба за Момчиња, Девојки, Деца | Компактен Возрасни Ручек Pail Работа Канцеларија Ладилникот | Мека, Lea

OPUX Премиум Изолирани Ручек Кутија за Мажи, Жени | Училиште Ручек Торба за Момчиња, Девојки, Деца | Компактен

DEN 335.76

Достапност
Достапно за нарачка

Совршен за спроведување на храна/оброци на училиште, и за возрасни мажи и жени да се донесе ручек за статистика/работа или во движење.Идеален за обновливи мал ручек tote со доволно простор за храна, закуски, и пијалоци!.Неколку НАЧИНИ за ДА се НОСАТ Погодно ДВЕ-се справи со дизајн : една рачка за да го носат ручек полето хоризонтално (за да се избегне одлевање супи и пијалоци); на друг да ја носи вертикално.На рамо, рака е исто така вклучени за да го носат ручек pail на вашето рамо или низ вашето тело.Тоа е ЧЕТИРИ разновидни начини за да го користите овој ручек торба во зависност од вашите потреби.ФУНКЦИОНАЛЕН ДИЗАЈН Опремени со мека еко-пријателски ПВЦ-слободен PEVA надеж дека е лесно да се чисти.Само да се избрише со влажна крпа и тоа е добро како ново!Доволно пространа да ги собере 6 лименки на сода, или еден лица ручек и повеќе!Надворешноста zippered џеб и внатрешни работи нето торбичка дозволи за складирање на екстра елементи, како што прибор, салфети, телефон, и повеќе закуски.КВАЛИТЕТНИ И ТРАЈНИ ИЗГРАДБА Направени со висок квалитет 600 D полиестер ткаенини од надвор и мека, мазна најлон внатрешни работи обвивка.Опремени со голем засилен патентите за да се обезбеди максимална издржливост при отворање и затворање на ручек торба.Мерките 10 x 8 x 5.5; складирање до 12 лименки; Достапна во 7 бои Црна, Јаглен, Хедер Сива, Морнарица, Виолетова, Црвена, Тиркизна; Не се погодни за деца под 12 години.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Црна Мечка Мал Ручек Кеси за Жените, Преносни Изолација Кеси, Обновливи Ручек Кеси, Може да се Користи за Излети,

[Карактеристики] : Големина9.05 x 5.11 x 8.26 инчи(23 x 13 x 21 cm), двоен слој дебел Оксфорд ткаенина материјал, топлин

DEN 239.76