• Новак
IMOBABY Шарени Вселенски бродови Ручек Торба Tote Обновливи Изолирани Ручек Кеси Водоотпорен Neoprene Ручек Чанти за Патување Пикник

IMOBABY Шарени Вселенски бродови Ручек Торба Tote Обновливи Изолирани Ручек Кеси Водоотпорен Neoprene Ручек

DEN 1723.20

Достапност
Достапно за нарачка

ГОЛЕМИНА:11.5"x 5" x 11.5"(Dxšxv), тоа е расклопна ручек торба која одговара на речиси сите големини на ручек кутии, и меки рачки направете го тоа лесно да се справи.ИЗОЛИРАНИ : За ручек totes се направени од дебел neoprene материјал, може да се чува храна ладно или топло за 2 до 5 часа.ПОГОДНОСТ : Патент затворање обезбедува вашата торба може да се отвори и затвори непречено дури и кога е полна.ТЕСТИРАНИ ЗА ВАША БЕЗБЕДНОСТ : винил-бесплатно, ПВЦ-бесплатно, и олово-слободни.(Мијат и се исуши пред првата употреба).МУЛТИ-ФУНКЦИЈА : Тоа не е само може да се користи како ручек кутија за работа и за училиште, пикник торба за надворешна кампување и пешачење, кеса за шопинг, на топлинска tote торба за носење на бебето шишиња,итн.ГОЛЕМИНА И ТЕЖИНА : 11.5 x 5 x 11.5 инчи (L x W x H) и 0.46 lb.ФУНКЦИЈА : ?Овој Ручек торба,Направени од Казна, Neoprene Материјал,винил-бесплатно, ПВЦ-слободни. ?Водоотпорен дише и Удобни,Меки-зафат се справува направи тоа лесно да се носат. ?Може да се повтори чистење,Машина Перат, лесно да се исуши, Никогаш нема да Згаснат. ?Изолирани Кулер Кутија Тоа е добро за на училиште или работа ручеци, добро за колеџ или патување! ?Тие може да се свитка рамни или се тркалаат кога не е во употреба.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Грб на Aruba Изолирани Ручек Торба за Обновливи Оброк Tote Кутија Со Алуминиумска Фолија За Работа /Пикник/Училиште

Направени од Оксфорд ткаенина ткаенина + алуминиумска фолија + памук.Преферирана материјал е здрав и из�

DEN 1586.40

Ручек Торба, Изолирани Ручек Tote Кеси за Жените и Мажите, Преносни Обновливи Ручек Кулер Термо Торба Организатор

Совршен за секојдневна ручек организација, оброк првично училиште, работа, канцеларија, излети, патувањ

DEN 239.52