• Новак
Дизајнер Изолирани Ручек Торба за Жените - Luli Bebe Монако Мини Ручек Торба со Рамо, Рака за Бебешка Храна и Грицки (Пастел, Розова)

Дизајнер Изолирани Ручек Торба за Жените - Luli Bebe Монако Мини Ручек Торба со Рамо, Рака за Бебешка Храна

DEN 1656.00

Достапност
Достапно за нарачка

ЕЛЕГАНТЕН, ДОМОТ & ЕЛЕГАНТНИ - Дизајниран во Лос Анџелес, Monaco Снек Торба е направена со Luli Bebe е потпис премиум вегетаријанска кожа, кој карактеристична quilted текстура пред торбичка и класичната злато enameling.МАЛИ & ПОГОДНО - Лесни, се вклопува во патни торби, и лесно да се носат една рака.Пренослив и Прилагодливи Clip-за на Рамо, Рака за над-the-рамо или crossbody носат.ИЗДРЖЛИВИ & ОБНОВЛИВИ Направен со најдобрите луксузни материјали, опрема, и премиум YKK патентите.Наредени со луксузен и wipeable изолирани внатрешни работи.Направени за да одговараат на вашите Монако Пелена Торба.БЕЗБЕДНА ПАТЕНТ ЗАТВОРАЊЕ - голем центар простор е идеална за пакување на поголем оброк предмети, додека дополнителен џеб се проширува за да ги собере вишокот снек предмети.Напред & назад надворешните џебови функција магнетски затворач.ЗДРАВА & SAFE - Monaco може да се пофали поместена изолирани внатрешни работи дека ќе ги задржи сите закуски и perishables свежи и кул! 100% дамка отпорни на надворешните и мазна wipeable внатрешни работи.Абонос Црна.Млеко Браун.Камен Сива Боја.Пастелни Розова.Бисер Бели.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат