• Новак
В. Р. Gibson Ручек Торба, 6 W x 8 H x 4 Г Инчи, Цутат

В. Р. Gibson Ручек Торба, 6 W x 8 H x 4 Г Инчи, Цутат

DEN 196.32

Достапност
Достапно за нарачка

Вклучува (1) возрасни ручек торба.Ручек кутија мерки 6" W x 8" H x 4" D. Одржите вашиот ручек изолирани и свежо со оваа симпатична ручек кутија.Направени со лесно да се чисти отпорен на вода наредени памук.Дизајниран со забава фраза, на црвена основа, и комплементарна polka dot моделот и цветни шема.Како стилски како што е разновиден, оваа симпатична ручек кутија е најлесниот начин за да се задржи што многу потребни оброк свежи и изолирани!Ручек кутија е направен со отпорен на вода наредени памук да се задржи вашата безбедна храна, и има поттикнување на синтагмата "Денес е Добар Ден" на предната страна.Пакетот вклучува (1) возрасни ручек торба дека мерките 6" W x 8" H x 4" D.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Живеат Љубов Софтбол Ручек Tote Торба Изолирани Обновливи Оброк Храна Контејнер Кутија Чанта За Работа Излетничко

Овој оброк торба е изработен од полиестер хемиски влакна ткаенини, што е нечистотијаотпорни, издржлив,

DEN 462.96