• Новак
Dispalang Животински Печати Ручек Торба за Chidlren Шарени Ранец Симпатична Mochilas

Dispalang Животински Печати Ручек Торба за Chidlren Шарени Ранец Симпатична Mochilas

DEN 431.76

Достапност
Достапно за нарачка

Материјал : Висок Квалитет 600 D Полиестер.Ранец Големина : 28*14*44cm;Ручек Торба Големина : 25*19*8cm;Молив Случај Големина на : 22*11*4.5 cm.Ранец Тип : Softback.Ручек Торба За Деца со Земање на Храна и Вода во Училиштето.Висок квалитет на печатење ефекти;Confortable и Одличен Назад-carring систем.Бренд : Dispalang Place на потекло : China Product Функција : 1.Висок Qualiy 3 D Сублимација Printings Ранец, Ручек Торба, Молив и Кеси.2.Едноставен Дизајн Ранец,Гласник Кулер Кеса,Голема Молив Торба.3.Стил : Случајни, На Отворено, На Патување, На Училиште.4.Stuitable лице : Деца, Студенти. 5.Вклучува : 1 * Ранец,1*Ручек Торба,1*Молив Торба.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Издржливи, Разновиден, Лесно да се Носат Ручек Торба за Обновливи Изолирани Торба Мултифункционален Водоотпорен

Ручек Торба За Обновливи Изолирани Торба Мултифункционален Водоотпорен Изолирани Ручек Кутија(Црна).М

DEN 191.76