• Новак
Голем Tote Ручек Торба за Жените Возрасни Дами Изолирани Кулер Торба со 4 Страни Џеб Drawstring Затворање на Канцеларијата на Пикник Патување (Виолетова)

Голем Tote Ручек Торба за Жените Возрасни Дами Изолирани Кулер Торба со 4 Страни Џеб Drawstring Затворање на

DEN 276.00

Достапност
Достапно за нарачка

Изолирани храна одделение алуминиум филм го задржува храна топло/свежа/кул за неколку часа.Добро Дизајниран -За ручек кутија, торба има џебови на целиот пат низ надвор.8 инчи(30*18*25cm) Погоден за : Возрасни/Жени/Канцеларија Дама Капацитет : Држете 8 пијалаци Ако сте во потрага за ручек торба,оваа торба е препорачливо Тоа има стилски розова круг точки изглед,одлична stiching tote се справи со издржлив материјал,изолирани функција,големи пространа простор за складирање на храна, добро дизајнирани 4 џебови,тоа ќе ги исполнува многу луѓе се очекува Лесно да се избрише надолу и чистење на Меки tote се справи полесно да се носат насекаде Врвот на drawstring затворање држете се внатре безбедна Изолирани кулер торба чува храна топло/ладно и за неколку часа се Надгради дизајн,голем капацитет за складирање различни големина бенто кутија контејнери 4-Џеб околу однадвор,научно организира сите ваши работи треба да се носат Огради до компактна големина кога ќе завршите со содржината на вашиот ручек,да зачувате простор Стилски розова круг dot /цвет погодна за жени,девојки го однесе до канцеларијата,бизнис патување убав подарок за девојка,сопруга и мајка Пари Гаранција за враќање на, Ако има било какви проблеми со овој ручек торба,ве молиме контактирајте со нас,ние сме подготвени да се вратат или замена за вас.Versitile Торба-Не само како ручек торба,но исто така се користи за да биде шопинг торба,патување toiletries торба,чанта за работа,обновливи секојдневно торба за брзи патувања надвор и плетење торба,се направи забава на вашиот живот.8 инч,има пространа простор да ги собере различни големини бенто кутија контејнери,држете 8 може да 250ml пијат,2 пристоен вечера контејнери,плус овошја како портокал или јаболко,ужина,сендвичи,јогурт,исполнат за возрасен дневните потреби.На drawstring до врвот за затворање држете се внатре безбеден.Страни џеб задржете umberalla/шише вода/салфети/мирудии или нешто друго што сакате да ги задржи подалеку од вашиот храна.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат