• Новак
adidas Сантијаго 2 Изолирани Ручек Торба, Џерси бела/Бела Виножито, Една Големина

adidas Сантијаго 2 Изолирани Ручек Торба, Џерси бела/Бела Виножито, Една Големина

DEN 479.28

Достапност
Достапно за нарачка

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!. 100% Рециклиран Полиестер.Увезени.Овој производ е направен со рециклираната содржина како дел од нашата амбиција за да го завршите пластичен отпад.Избрише-можност материјал за лесно место за чистење со сапун и вода.Лагер во главниот џеб да задржи стоката ладно.Мрежа на грб и мали џеб во предни.Клип за заклучување така може да се кука на вашиот пакет.Чувајте вашиот ручек кул на работа, во училиште или на плажа.оваа adidas ручек торба е изолирани за контрола на температурата.поставата е лесно да се избрише чисти со сапун и вода.го клипот за заклучување на рачка придава на вашиот ранец.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Живеат Љубов Софтбол Ручек Tote Торба Изолирани Обновливи Оброк Храна Контејнер Кутија Чанта За Работа Излетничко

Овој оброк торба е изработен од полиестер хемиски влакна ткаенини, што е нечистотијаотпорни, издржлив,

DEN 462.96