• Новак
LYDIASUN Изолирани Ручек Торба Leakproof Возрасни Пикник Торба Ладилник за Ручек Кутија Кампување Патување Tote Торба,Сина

LYDIASUN Изолирани Ручек Торба Leakproof Возрасни Пикник Торба Ладилник за Ручек Кутија Кампување Патување

DEN 1605.60

Достапност
Достапно за нарачка

Двоен слој капацитет : двоен слој за дизајн го прави храната не ѓердан новак и здрави, повеќе простор, повеќе избор, разумни складирање.Високо-квалитетни материјали : висок квалитет на заштита на животната средина ЕВА внатрешноста е повеќе трајни и лесни да се чистат, стилски twill ткаенина 5mm бисер памук изолација се повеќе издржливи.Автоматско магнетни вшмукување копчето : користиме високо квалитетни хардвер магнетни вшмукување копчето за да лесно да објекти, животот понекогаш треба едноставно.Монтажни рамо, рака тока со висок квалитет токи и рамо ремени за слободен трансфер.Нашите производи имаат строги квалитет, имаме голем број на висок квалитет на злато по-продажбата на услугата.Ние ќе ве контактираме во рок од 24 часа и да ви обезбеди со повеќето професионални повратни информации.Можеме да го произведеме производи брзо.Со нетрпение очекувам да вашата набавка.Големина на : 26 * 16.5 * 27 см (10.2" x 6.5" x 10.6")Фокус : 0.4 kg Material : водоотпорен nylon Color : сина, black Way : еден за рамо, рака, crossbody Product тип : ручек кутија, чанта, мулти-function Adapt да сезоната : четири seasons Commodity цврстина : moderate Carrying метод : portable Gender : за мажите и women Lifting делови : мека handleprompt : 1. Нашите производи се мери со рака, па големина има грешка од 1-2 CM.2. Сликата е вистински производ.Сепак, мала хроматските аберации може да се случи поради различна осветленост и прилагодувања на екранот.Ве молиме да се разбере и ви благодарам многу.Со нетрпение очекувам да вашата нарачка, ви посакувам среќен шопинг!.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Црна Мечка Мал Ручек Кеси за Жените, Преносни Изолација Кеси, Обновливи Ручек Кеси, Може да се Користи за Излети,

[Карактеристики] : Големина9.05 x 5.11 x 8.26 инчи(23 x 13 x 21 cm), двоен слој дебел Оксфорд ткаенина материјал, топлин

DEN 239.76