• Новак
Преносни Mens Работа Pincnic Ручек Торба Течење Доказ Тригонометриски Се Преклопуваат Ручек Tote Торба Ручек Кутија За Мажи & Жени 10.6x8.3x3.5in

Преносни Mens Работа Pincnic Ручек Торба Течење Доказ Тригонометриски Се Преклопуваат Ручек Tote Торба Ручек

DEN 551.76

Достапност
Достапно за нарачка

→Голем Капацитет : До 170oz на јачината на звукот и таму е, исто така, шише за вода торба на рамо да ја носи повеќе ручеци, овошје, салати и сл., за да се задоволат вашиот ручек проблемите на работа и училиште. →Високо-Квалитетни : стабилна се справи со дизајн е добар помошник за вас да се донесе оброци.На прилагодливи рамо, рака е погодна за луѓе на различни висини, за да ги прилагодите и користите. →Водоотпорен и Масло-доказ:материјал е направен од високо-квалитет СТП кожа, и на внатрешниот слој е направен од специјален материјал за изолација, која не само што може да се задржи на температурата, но, исто така, имаат водоотпорен функција, и на дамките се исто така полесно да се отстрани. →Двојно-layer Дизајн : За ручек торба е повеќе издржливи, Користете двојно-layer материјал дизајн за подобро да се изолира на топлина и ладно дисипација, подобро одржување на свежината на храната, а во исто време ги изолира од внатре и од надвор за да се спречи истекување. →Посветеност на квалитетот на Вашиот признавање е нашата најголема мотивација.Ако имате било какви проблеми со квалитетот, ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате.Ние сме секогаш чека да се реши вашите потреби и да ви донесе најдобар шопинг искуство.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат