• Новак
Патриотски Течење Доказ Кулер Торба

Патриотски Течење Доказ Кулер Торба

DEN 1058.40

Достапност
Достапно за нарачка

Детали : Овој patriotically дизајниран пикник tote е изолирана да се задржи на храна и пијалоци на совршена температура, за неколку часа додека, исто така, велејќи дека јас сум горд да се биде Американец.Ultra Therm поставата одржува температури, за неколку часа Течење доказ лагер го задржува течноста во Лесно да се чисти внатрешноста - spills избрише до внатре во секунди; Целосна У стил zippered отворање; Авторски права гроздобер ѕвезди & ленти за дизајн на Производ Големина : 18.1" w x 9" H x 9" DCountry на Потекло - China Warranty : 30 Ден Гаранција.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат