• Новак
Црна Мечка Мал Ручек Кеси за Жените, Преносни Изолација Кеси, Обновливи Ручек Кеси, Може да се Користи за Излети, Работа и сл. (Црна Мечка)

Црна Мечка Мал Ручек Кеси за Жените, Преносни Изолација Кеси, Обновливи Ручек Кеси, Може да се Користи за Излети,

DEN 239.76

Достапност
Достапно за нарачка

[Карактеристики] : Големина-9.05 x 5.11 x 8.26 инчи(23 x 13 x 21 cm), двоен слој дебел Оксфорд ткаенина материјал, топлина зачувување и свежина, водоотпорен и масло доказ, лесно да се носат.Може да се даде како подарок за вашите пријатели и роднини, јас мислам дека тие ќе се допаѓа многу. [Едноставен Дизајн] : торба е дизајниран на предната страна на ручек торба.Може да се стави копчиња, лажици, картички и други мали предмети.На изглед дизајн е едноставен и модерен и чиста боја дизајн со симпатична мечка го прави уште попривлечна.Постои висок квалитет на алуминиумска фолија во внатрешноста, која може да се чува на температура на храната многу добро, па можете да уживате во вашата храна со доверба. [Капацитет] : големината на 9 x 5.1 x 8.3 (инчи) многу е лесно да се носат.Овој ручек торба изгледа мал, но тоа може лесно да се продавница храна за возрасни.Може да се стави на ручек кутија, овошје, зеленчук, овошје, млеко и други мали нешта во неа додека таа е полна. [Лесно да се Носат] : 2-двострано рака е задебелена, тоа е фирма и лесно да се носат, и тоа нема да ги намали вашите раце.Кога ќе се планира да патува, камп, кој ќе излезе, или да одат на работа, можете лесно може да се користат за храна. [Квалитетна Услуга] : Ако имате било какви прашања, можете да не контактирате во било кое време.Имаме посветена личност за да одговорите трпеливо, и одговор на вашите прашања, во рок од 24 часа.Ние нудиме различни бои за да изберете од, како што е розова, сива, црна, морнарско сина, црвена, виолетова и така натаму.Може да се купат повеќе на вашите потреби.Не е секогаш се еден вид на боја за да ги задоволи вас.Исто така можете да купите повеќе оние, еден за сопствена употреба, и еден за вашите роднини или пријатели.Јас мислам дека тие ќе се допаѓа овој дар многу.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат