• Новак
Мал Ручек Торба за Мажи Жени, Изолирани Ручек Сад, Ручек Кутија за Деца, Преносни Кулер Торба Ручек Pail, Термички Оброк Tote Комплет, Loncheras Para Hombres

Мал Ручек Торба за Мажи Жени, Изолирани Ручек Сад, Ручек Кутија за Деца, Преносни Кулер Торба Ручек Pail, Термички

DEN 213.12

Достапност
Достапно за нарачка

Носат Топли и Ладни Храна : Преносни изолирани оброците превозникот за храна, превоз до празник партии, семејство вечера, potluck, канцеларија функции и повеќе.РУЧЕК КУЛЕР ТОРБА : Достава на топла и ладна храна и чувате храната свежа за часа во безбедноста со овој трајни и изолирани патна торба.Потребно е голема денот на вљубените подароци за него сопруг /нејзината сопруга.Ако се стави на мала торба ладилник во ранец, на изолација перформанси ќе биде подобро.Совршен за да се носат сендвич овошје млеко закуски, и др.ОДЛИЧНО ЗА TRAVEL & 100% РИЗИК КУПИ : Носат-отпорни, и мазна патент, подолго време да го користите ручек торба.Мека рачка, dual патент и исклучителна шиење технологија го прави овој обновливи снек кеси повеќе сигурен и издржлив.Нејзините компактни, правоаголна форма убаво се вклопува во ранец, tote торбата или куферот.Лесен За Чистење : Течење доказ, лесно чистење облога ги штити против неуредна spills и drips.Мала големина и здрав справи го прави лесно да се носат ручек и ужина за канцеларија или училиште, или да ја користите како медицината торба или шминка торба за време на патување или за активности на отворено.ИЗОЛИРАНИ РУЧЕК КУТИЈА МАТЕРИЈАЛ : изолираната ручек торба е се направени од издржлив и водоотпорен платно ткаенина и наредени со Храна-одделение задебелена алуминиумска фолија, може да се задржи вашата храна топло или ладно, за неколку часа. совршена големина за да се одржи една личност оброк, погодна за возрасни и за деца.ПОВЕЌЕНАМЕНСКИ : Чувате храната свежа или топла подолго, да ги Задржи медицина далеку од светлината, за да се Задржи козметика суво за да се спречи влага.Ако не сте задоволни со нашата рака-носат Ручек кутија торбичка во која било причини, 100% враќање на парите без прашање побара, да се грижи слободни.ПРОСТРАНА TOTE ТОРБА и ЛЕСНО ДА се НОСАТ Мерки кои 12.Карактеристики : Високо Квалитетен Материјал : Овие превозници се изработени од платно крпа, поместена EPE, храна одделение алуминиумска фолија.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Црна Мечка Мал Ручек Кеси за Жените, Преносни Изолација Кеси, Обновливи Ручек Кеси, Може да се Користи за Излети,

[Карактеристики] : Големина9.05 x 5.11 x 8.26 инчи(23 x 13 x 21 cm), двоен слој дебел Оксфорд ткаенина материјал, топлин

DEN 239.76